KİLER VE KİLERİM MARKALI ÜRÜNLERİ
Kaliteyi ucuza almak isteyenler; Kiler-Kilerim markalı ürünleri tercih ediyor.
Kiler-Kilerim markalı ürünler %100 gıda güvenliği prensibi ile; güvenilir firmalar tarafından, maksimum kalite ve en hesaplı ürün felsefesi ile, en hijyenik, en teknolojik ve en kaliteli standartlarda üretilmektedir.
Kiler ve Kilerim markalı ürünler bulundukları kategorideki tüm ürünlerden çok daha uygun fiyatlar ile raflarda yerini almasındaki en önemli etken, Kiler ürünlerinde tüm satış, pazarlama ve operasyonel gider vb. maliyetlerden arındırılmış bir fiyatlandırma politikasının uygulanmasıdır.


Kiler markalı ürünleri üreten tesisler, gıda mühendislerimiz tarafından periyodik aralıklarla, üretici firmalarımızdan alınan ürün numuneleri ise anlaşmalı labaratuarlarımızda düzenli olarak kontrol edilmektedir. Bakliyat, domates salçası, kuruyemiş, ayçiçek yağı, mısırözü yağı, makarna, kolalı içecekler, süt, ketçap, mayonez, şeker, un, kolonya, elma sirkesi , limon suyu, üzüm sirkesi, peynir, cips, baharat , ayran, yoğurt, bal, temizlik ürünleri, tuvalet kağıdı, havlu, çöp poşeti vs gibi pek çok ürünü Kiler mağazalarında bulabilirsiniz. Müşterilerimizin talepleri karşısında; Kiler-Kilerim markalı ürün sayımız günden güne artmaya devam edecektir.
 

   Anasayfa  - Kurumsal  - Haberler  - Mağazalar  - Reyonlar  - İndirimdeKiler  - KilerMagazin  - İletişim