DEĞERLİ KİLER MÜŞTERİLERİ
Kurulduğu günden bu yana alışverişinizi kazançlı hale getirmek için çabalayan Kiler olarak, bugün Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük perakende zinciri olmaktan gurur duyuyoruz.

Kültürümüz, değerlerimiz, ilkelerimiz ve memnuniyeti esas alan hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin hayatına değer katmak ve onların hayatını kolaylaştırmak üzere çalışıyoruz.

Tüm iş ortaklarımıza daha iyi işbirliği fırsatları sunmak ve tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına şirketimizi bu yılın başında halka arz ettik. Halka arzdan elde ettiğimiz geliri ise yine yatırım ve hizmet için kullanıyoruz.

32 ilde 200 'den fazla mağaza ile Tüm Türkiye’de olma hedefimize her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Kiler olarak, işimizi seviyor ve daha iyisini yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Önümüzdeki dönemde göstermeye de devam edeceğiz.

Son yıllarda artan rekabet koşullarında Kiler olarak attığımız adımlar, hayata geçirdiğimiz yenilikler, layık görüldüğümüz ödüller, sadece mağazalarımızda değil faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörlerdeki başarılarımız, sizlerin de desteğiyle doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Kiler ailesi olarak kendi çocuklarımıza yedirmediğimiz ürünleri mağazalarımızda kesinlikle satmamaktan yana olan tavrımız, bugüne kadar yüzümüzü kara çıkarmadı. İnanıyorum ki bundan sonra da çıkarmayacak. Mağazalarımızda hijyenden, ferahlıktan ve kolay ulaşımdan, çalışanlarımızda güleryüzden, ürünlerimizde ise kaliteden, tazelikten ve çeşitlilikten yana olan anlayışımızın biz varoldukça devam edeceğinin garantisini veriyoruz.

Daha iyi, daha kaliteli ve kazançlı hizmetin adresi olmaya devam edeceğiz…
Nihat ÖZDEMİR
  Genel Müdür

   Anasayfa  - Kurumsal  - Haberler  - Mağazalar  - Reyonlar  - İndirimdeKiler  - KilerMagazin  - İletişim